acar osgb hizmet yaklaşımı

acar osgb hizmet yaklaşımı ACAR İş Güvenliği ve İş Sağlığı A.Ş. (ACAR OSGB) Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak 2013 yılında İstanbul’ da kuruldu.2004 yılından bu yana yönetim sistemleri, OHSAS iş güvenliği ve sağlığı sistemleri konusunda ki tecrübesi ile yeni yasa ile her firmaya zorunlu olan iş güvenliği ve sağlığı konusunda da danışmanlık vermeye başlamıştır.

acar osgb hizmet yaklaşımıFirmalara İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında İş Yeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, Ortam Ölçümü, İlk Yardım Eğitimi, Yangın Eğitimi, Risk Değerlendirme, Acil Durum Eylem Planı, OHSAS İş Güvenliği Yönetim Sistemi Danışmanlığı, Yüksekte Çalışma Eğitimi, Mobil Sağlık, Muayene hizmetlerinin hepsini sağlayarak, özellikle İstanbul’da ki firmalara katma değer oluşturmaktayız. Tek bir merkezden bütün hizmetlerin verilmesi kaliteli ve kontrollü hizmet vermemizi sağlarken, firmaların kalitesiz hizmet almasını da engellemiş oluyoruz.

İş güvenliği konusun da yolun başında olan ülkemiz, bu konuda çalışan ÇSGB, İSGUM, OSGB firmaları, bireysel çalışan iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ve tüm paydaşlar büyük bir özveri ile çalışmak zorundadır. Burada ki amaç; firmaların ceza almaması değil, bir kişinin bile tedbirsizlikten veya iş güvenliği zaafları nedeni ile ölmemesidir. ACAR OSGB amacımız; iş güvenliğini milli bir mesele görüp firmalara kaliteden taviz vermeden hizmet vermektir.

acar osgb hizmet yaklaşımı

Ülkemizde İş Sağlığı ve İş Güvenliği kültürünün oluşması dileklerim ile saygılar sunarız.

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve ACAR OSGB Kurucusu Selçuk Gümüş

acar osgb istanbul osgb istanbul osgb firmaları avrupa yakası osgb adalar osgb arnavutköy osgb ataşehir osgb avcılar osgb bağcılar osgb bahçelievler osgb bakırköy osgb başakşehir osgb bayrampaşa osgb beşiktaş osgb beylikdüzü osgb beyoğlu osgb büyükçekmece osgb beykoz osgb çatalca osgb çekmeköy osgb esenler osgb esenyurt osgb eyüp osgb fatih osgb gaziosmanpaşa osgb Güngören osgb kadıköy osgb kağıthane osgb kartal osgb küçükçekmece osgb maltepe osgb pendik osgb sancaktepe osgb sarıyer osgb silivri osgb sultanbeyli osgb sultangazi osgb şile osgb şişli osgb tuzla osgb ümraniye osgb üsküdar osgb zeytinburnu osgb