Bağcılar İş Güvenliği 

Son yıllarda iş sağlığı ve güvenliği konusunda yasal müeyyideler ile denetlenen işletmelere danışmanlık ve destek hizmetleri sunan Acar OSGB, 2013 yılında 6331 sayılı kanun kapsamında kurulmuştur. İstanbul’un her noktasına hizmet verirken özellikle de Bağcılar’da faaliyet göstermektedir. Önceliğimiz insan sloganı ile yol alan işletme ISO 9001 Kalite Standartları belgesi garantili firma özellikle Bağcılar İş Güvenliği konusunda maksimum destek sağlamaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında bulundurulması zorunlu olan Bağcılar İşyeri Hekimi konusunda işletmelere tam destek veren ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak sadece hekim temini değil beraberinde sağladığı eğitim faaliyetleri ile de göz doldurmaktadır. Mesela Bağcılar Yangın Eğitimi bu özel eğitimlerden birisidir. Bağcılar Yüksekte Çalışma Eğitimi ile Bağcılar Patlamadan Korunma Dokümanı da kurumun verdiği diğer eğitim hizmetleri arasında yer almaktadır.

Bağcılar OSGB

İş sağlığı ve güvenliğinin temelinde gerekli önlemleri almak yanında devamlılığını sağlamak da ayrı bir önem taşır. Bu nedenle de sürekli olarak belirli aralıklarla kontrollerin sağlanması ve sağlanan kontrollerin belgelenmesi gerekir. Bu aşamada da yine destek almak icap eder. Bağcılar Periyodik Kontrol ve Bağcılar Risk Değerlendirme hizmetlerinde de Acar OSGB sizlere maksimum destek sağlayacaktır. Bu periyodik kontrollerin sağlanması işlemi Bağcılar Ohsas 18001 standartları altında değerlendirilebilir.

Bağcılar İş Güvenliği Uzmanı – İşyeri Hekimi

Olası riskler veya oluşabilecek kazalar karşısında hangi görevlinin ne tür bir geri dönüş sağlayacağının daha önceden belirlenmesi gerekir. Bu nedenle de bazı planlamaların dökümünün çıkarılmış olmasında yarar vardır ki Bağcılar acil eylem planı oluşturma konusunda da aynı firma karşımıza çıkıyor. İş güvenliğinin maksimum sağlanması konusunda en değerli unsurlardan birisi de Bağcılar tehlikeli madde danışmanlığı almaktır. Çünkü her iş alanının kendi çapında kullandığı bir tehlikeli madde vardır. Özellikle de üretim gerçekleştiren işletmeler, işlevlerini yerine getirebilmek adına tehlikeli madde kullanımı gerçekleştirmektedir. Bu durumda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı bir OSGB firması ile çalışmak en mantıklı karar olacaktır. Acar Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Bağcılar Çevre Danışmanlığı konusunda da mutlak memnuniyet vermektedir. Bağcılar OSGB denildiğinde ilk akla gelen işletmenin Acar Çevre Sağlık Güvenlik A.Ş olmasının genel nedeni ise bu hizmetlerin tamamının verilebiliyor olması olmalı.