Bakırköy İş Güvenliği

 

Acar OSGB

Acar OSGB

ACAR OSGB İstanbul bölgesinde bu hizmeti sunan “öncelikli insan” sloganı ile faaliyet gösteren bir işletmedir. Acar OSGB ISO 9001 kalite belgesine sahip olmakla beraber bünyesinde sunduğu profesyonel eğitimler ve uzman kadrosuyla her konuda maksimum destek anlayışı gütmektedir.

Sadece iş güvenliği kapsamında değil verdiği eğitimlerle de adından söz ettirmeyi başaran Acar OSGB, işyerlerinin iş sağlığı ve güvenliği biriminin oluşturulmasında tercih edilirliği oldukça yüksektir. Bakırköy İşyeri Hekimi arayışlarına nokta koyan firma sağlık tarama desteği de vermektedir. Bakırköy OSGB (Ortak sağlık ve güvenlik birimi), her işyerinin almak zorunda olduğu Bakırköy İlk Yardım Eğitimi yanında Bakırköy yangın eğitimi ve Bakırköy yüksekte çalışma eğitimi konularında verdiği eğitimler ile iş güvenliğinin sağlanması konusunda büyük destek sağlamaktadır.

2013 yılından bu yana profesyonel anlamda OSGB hizmeti veren Acar, çalışmakta olduğu işletmelere basılı doküman konusunda da yardımcı olmaktadır ki bu kapsamda verilebilecek en özel örnek olarak karşımıza Bakırköy patlamadan korunma dokümanı çıkıyor. Bunun yanında periyodik kontrol standartlarını da sağlamaktadır ve bu kapsama da Bakırköy Ohsas 18001 standartları çerçevesinde işlem görmektedir.

İşletmelerin zorunlulukları arasında yer alan acil eylem planı oluşturması belki de en önemli unsurlardandır. Tabi ki kaza olması hiçbirimizin gönlünden geçmez ancak olası kazaların önüne geçmek ve olması durumunda en doğru önlemlerin alınabilmesi için de acil durum eylem planı belirleme desteğini de Acar Çevre Sağlık Güvenlik A.Ş tarafından sağlanabiliyor. Bunun için de Periyodik kontrol işleminin de sağlanması gerekmektedir.

Başta üretim faaliyetinde bulunan işletmeler üretim işlevini yerine getirebilmek için iş güvenliği kapsamında tehlikeli olarak nitelendirilen bazı maddeler kullanabilmekteler. Bu nedenle de ciddi bir danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyabiliyorlar. Bu durumda da tehlikeli madde güvenliği danışmanlığı sağlayan Bakırköy İş Güvenliği firması TMGD hizmeti vermektedir. 

*
*
*
*
*
*
*