Bayrampaşa İş Güvenliği

50 kişiden daha fazla kişinin çalıştığı işletmelerde yasalar gereği iş sağlığı ve güvenliği birimlerinin kurulması gerekmektedir. Bu birimde en az bir işyeri hekimi ve bir iş güvenliği uzmanından kurulu olması gerekir. Bu kapsamda iş güvenliği birimi kurulurken farklı alanlarda değerlendirilmek üzere diğer çalışanlardan da yararlanılır. Bu hizmetler Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı bayrampaşa iş güvenliği firmalarından temin edilebilir. Bu temin hizmetin tamamı için olabileceği gibi bir kısmı için de olabilir. Bu hizmetin alındığı firmalara OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) adı verilir.

Bayrampaşa OSGB

İstanbul Bayrampaşa’da işletmeler için maksimum memnuniyet ilkesi ile iş güvenliği konusunda destek sağlayan Acar OSGB, çalışanların sağlık ve gözetimi ile çalışma ortamında gözetim desteği de verebilmektedir. Ayrıca özellikle Bayrampaşa ilk yardım eğitimi, Bayrampaşa yangın eğitimi ve Bayrampaşa yüksekte çalışma eğitimi hizmetleri sağlayarak eğitim danışmanlık ve bilgilendirme hizmetleri de vermektedir. 2013 yılından bu yana önce insan anlayışı ile faaliyetlerine devam eden Acar Osgb, ilk yardım ve acil müdahale hizmeti de sağlamaktadır. Kayıt ve istatistik tutmak da bir OSGB firmasının olmazsa olmaz gerekliliğidir.

Bayrampaşa İş Güvenliği Uzmanı – İşyeri Hekimi

Bayrampaşa İş Güvenliği konusunda ISO 9001 kalite standartlarını sağlayarak hizmet veren işletme, Bayrampaşa Ohsas 18001 standartlarına uygun olarak kontrollerine devamlılık sağlamaktadır. Bayrampaşa çevre danışmanlığı konusunda ve Bayrampaşa periyodik kontrol desteği ile en güvenli iş ortamını profesyonel personeli ile sağladıkları aşikar.

Bayrampaşa İş Güvenliği konusunda sadece eğitim ve destek sağlamak solu ile değil aynı zamanda basılı doküman ile de destek veren Acar OSGB özellikle de Bayrampaşa patlamadan korunma dokümanı ile farkındalık yaratıyor. Birçok işyerinde kullanılması zorunlu olan tehlikeli maddeler hakkında da kişilerin yeterince bilgi sahibi olmaması olası kazalarda zararı daha da yükseltmektedir. Bu nedenle de Bayrampaşa tehlikeli madde güvenliği danışmanlığı desteği de veren Acar OSGB maksimum memnuniyet veriyor.