Beykoz İş Güvenliği Uzmanı – İşyeri Hekimi

Beykoz OSGB kapsamında iyi eğitim almış ve bu alanda çeşitli sertifikalara sahip kadro ile geniş çapta faaliyetleri bulunan Beykoz İş Güvenliği 2013 yılından beri İstanbul ve çevresinde kamu ve özel sektörlere iş güvenliği konusunda çeşitli eğitim vermek ve danışmanlık yapmak amacıyla kurulmuştur. Ağır olarak iş yapan iş yerlerinde bile kaliteli sonuçlar elde etmek için sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir firma olarak bilinir.

Beykoz İş Güvenliği

Yani çıkan kanunun Resmi Gazete’de yürürlüğe girmesi ile birlikte tüm kamu ve özel sektörlerin çalışanlarına bu hizmeti verme zorunluluğu gelmiştir. Bunun yanında mutlaka iş yerlerinde bir iş yeri hekimi bulundurmak zorundadır. Beykoz İşyeri Hekimi konusunda sizlere her an destek olmaktadır. Beykoz OSGB ile sadece iş güvenliğini ya da iş yeri hekimi desteği almakla kalmazsınız. Çünkü oldukça geniş alanda faaliyet göstererek sizlere ve çalışanlarına çeşitli eğitimler vermektedir.

İş yerinde çıkabilecek olan büyük ya da küçük çapta yangınlara karşı bütün herkesin nasıl davranması gerektiği konusunda Beykoz Yangın Eğitimi vermektedir. Bununla birlikte yüksekliği oldukça fazla olan iş yerlerinde çalışan kişilere de özel bir eğitim yanı Beykoz Yüksekte Çalışma Eğitimini de sunmaktadır. Ayrıca bir kazada her an müdahale edebilmeniz ve bir can kurtarabilmeniz için de Beykoz İlk Yardım Eğitimi sayesinde bulabilirsiniz. Tabi sadece bunlarla sınırlı kalmayıp Beykoz risk değerlendirme, Beykoz patlamadan korunma dokümanı, Beykoz acil durum eylem planı, Beykoz tehlikeli madde güvenlik danışmanı ve Beykoz çevre danışmanlığı da yine uzman kadro ile yapmaktadır.

Beykoz OSGB

Kamu ve özel sektörde çalışanların mutlaka belli aralıklarla kontrolden geçmesi meslek hastalığı sayısını en aza indirmektedir. Beykoz periyodik kontrol sayesinde bütün çalışanlar çeşitli tahlil ve kontrolden geçerek sağlıklı olup olmadıkları tespit edilmektedir. Ayrıca Beykoz OSGB OHSAS 18001 standartları ve çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı onaylı faaliyet göstermesi sayesinde bütün kamu ve özel sektördeki durumları ele alarak daha sistematik bir şekilde gözlemleyip sürekli olarak iyileştirme çerçevesi kapsamında hareket etmektedir.  Bütün bu faaliyetlerden faydalanmak için firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz.