Eyüp İş Güvenliği

Acar OSGB Eyüp İş Güvenliği ve daha pek çok alanda işyerlerine hizmet sunmaktadır. 2013 yılında kurulmuştur. T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen yetki belgesini almıştır. Önceliğimiz insan sloganını kullanmaktadırlar. Öncelikli hedefleri insanlar için üst düzey iş güvenliğin sağlanmasıdır. Eyüp OSGB firmamız  kurulduğu ilk günden itibaren 1000’lerce Şirket ile çalışmış ve güvenilir hizmet sunmuştur.

Eyüp İş Güvenliği Uzmanı – İşyeri Hekimi

6331 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yasası işyerlerinin yapması gereken pek çok işlem ve uygulaması gereken kurallar bulunmaktadır. Bunlardan bazıları eğitimler bazıları ise zorunlu olarak çalıştırılması gereken personellerdir. İşyerleri çalışanları ve işçileri için tüm tedbirleri almalıdır. Almış olduğu tüm tedbirlere rağmen yine de bazı iş kazaları ortaya çıkabilmektedir. Bu durumlara acil olarak müdahale edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle işyerinde yasa gereğince Eyüp İşyeri Hekimi bulunması zorunludur. İşyerlerine kaliteli hizmet sunmayı kendine ilke edinen Acar OSGB işyerlerinin hazırlaması gereken tüm belge ve dokümanlar içinde işyerlerine destek sağlamaktadır. Patlayıcı madde ile çalışan yada patlama riski olabilecek durumlar için işyerleri tedbirler alınmalıdır ve Eyüp patlamadan korunma dokümanı hazırlanmalıdır. Bu dokümanda tüm diğer belge ve dokümanlar gibi firmamızca sağlanmaktadır.

Çalışan personellerin bilinçlenmesi için bazı eğitimler verilmelidir. Bu eğitimler sayesinde ortaya çıkabilecek iş kazaları önlene bilinmektedir. Özellikle yüksekte çalışmanın zorunlu olduğu iş kollarında verilmesi çok önemli olan Eyüp yüksekte çalışma eğitimi çalışanların bilinçlenmesi konusunda çok faydalıdır.  Oluşan kazalarda acil müdahale sağlanması açısından fayda arz eden ilk yardım eğitimi de olmazsa olmaz eğitimlerdendir. Bir kaos durumunun oluşmaması için de çalışanlara Eyüp yangın eğitimi hizmeti de sunulmaktadır. Bu eğitim ile yangına nasıl müdahale edileceği, tahliye işlemlerinin nasıl gerçekleşeceği ve kurtarılması gerekenler konusunda tatbikat işlemleri yapılmaktadır.

Eyüp OSGB

İşyeri için verilen hizmetler arasında risk değerlendirmesi, acil durum eylem planları, çevre danışmanlığı ve tehlikeli madde ve güvenlik danışmanlıkları da bulunmaktadır. İşlemler yapılırken Eyüp OSGB Ohsas 18001 standartlarına uygun olarak işlemler yapılmaktadır. OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı uluslararası platformda kabul gören  önemli bir standarttır.