Gaziosmanpaşa OSGB

İş Güvenliği, gün geçtikçe daha fazla büyüyen ve bu büyüme sayesinde de gelişen, tecrübeli Gaziosmanpaşa OSGB kurumlarını içerisine alan bir piyasa olarak; hem iş ve işçi güvenliğini sağlamaya, hem de pek çok yönden başarılı firmaların aynı zamanda “güvenli” olmasına yardımcı oluyorlar. Güvenli titrine sahip pek çok şirketin arkasında, muhakkak kaliteli bir OSGB kurumu mevcut ve bu kurumlar, devlet destekli özel kurumlar olabiliyorlar. Bünyelerinde, hekim ve uzmanlar olmak üzere, tecrübeli ve alanınıza uzman olan pek çok personeli bulunduran OSGB kurumlarının 27 Kasım 2010 tarihinde 4857 sayılı iş kanunu ile tanımlandığını ve “İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliği” içerisinde yer aldığını bilmekteyiz.

Gaziosmanpaşa İş Güvenliği

Günümüzde devlet destekli ticari kurumlar olarak bilinen OSGB kuruluşları, büyük yahut küçük fark etmeksizin, iş güvenliği kapsamına girebilecek alanlarda personel çalıştıran pek çok şirketin iş güvenliği hizmetini veren ticari kuruluşlar olarak biliniyorlar. Örneğin, Gaziosmanpaşa İş Güvenliği firmaları da bunlardan bir tanesi ve kısa süre içerisinde özellikle İstanbul şehrinde OSGB kuruluşlarının büyüme göstermesindeki en büyük sebep, riskli alanlarda çalıştırılması elzem işçiler ve bunların güvenliğinin bireysel şirket minvalinde sağlanamaması. Her şirkette bir yahut birkaç iş güvenliği uzmanının bulunması yerine, günümüzde artık OSGB kurumları devreye giriyor ve hemen her personeli şirketin hizmetine sunuyorlar. Gaziosmanpaşa OSGB firmaları de, yine bunlar içerisinde.

Gaziosmanpaşa Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Acar OSGB, uzun yıllardır yer aldığı bu sektörde birikimi ile öncü Gaziosmanpaşa OSGB firmalarından bir tanesi ve alanındaki uzman ekibi ile pek çok işe imza atmış bir kuruluş. İş kazalarının önlenmesinin elzem olduğu riskli alanlarda, risk analizi ve benzeri işlemleri oldukça kısa sürede yapabilen ve şirketinize OSGB hizmetini layığı ile verebilen bir kuruluş olarak Acar OSGB aynı zamanda bunlara ilk yardım eğitimi, yangın eğitimi gibi pek çok etmeni de ekliyor. Gaziosmanpaşa OSGB ekibi, sizlere en başından bu eğitimleri olabildiğince uzman seviyede vererek, acil durumlarda ne yapmanız gerektiğini ve hangi adımlardan, nerede kaçınmanız gerektiğini öğretiyorlar. 12 Yıllık danışmanlık tecrübesi ve alanında en başarılı personelleri ile, Acar OSGB sizleri bekliyor.