iş sağlığı ve güvenliği fuarı Gaziatepte 4 Mayısta Başlıyor

4 Mayıs ta başlayacak olan ve 7 Mayıs a kadar sürecek olan iş sağlığı ve güvenliği fuarı Gaziantep’te düzenlenecektir. ÇSGB ve Gaziantep Sanayi Odası işbirliğiyle gerçekleşecek fuar, Şehitkamil ve Kongre merkezinde gerçekleşecektir. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca bu yıl 31.si düzenlenecek fuara akademisyenlerin, uzmanları ve ulusal ve uluslararası kuruluşların, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılması bekleniyor. Fuarda KKD malzemeleri, yangın güvenliği, ölçüm teknolojisi , iş elbiseleri, yol ve trafik işaretleri ve güvenliği, iş ergonomisi, iş hijyeni firmaları, osgb firmalarının ve sektörler ilgili diğer ulusal ve uluslararası firmalar yer alacak.

 

iş sağlığı ve güvenliği fuarında iş güvenliği ile ilgili bilgi alışverişi, iş güvenliği ile ilgili teknolojik gelişmeler hakkında bilgilendirmelerin yapılması amaçlanmaktadır.

Kaynak: İHA

iş sağlığı ve güvenliği fuarı

acar osgb istanbul osgb istanbul osgb firmaları avrupa yakası osgb adalar osgb arnavutköy osgb ataşehir osgb avcılar osgb bağcılar osgb bahçelievler osgb bakırköy osgb başakşehir osgb bayrampaşa osgb beşiktaş osgb beylikdüzü osgb beyoğlu osgb büyükçekmece osgb beykoz osgb çatalca osgb çekmeköy osgb esenler osgb esenyurt osgb eyüp osgb fatih osgb gaziosmanpaşa osgb Güngören osgb kadıköy osgb kağıthane osgb kartal osgb küçükçekmece osgb maltepe osgb pendik osgb sancaktepe osgb sarıyer osgb silivri osgb sultanbeyli osgb sultangazi osgb şile osgb şişli osgb tuzla osgb ümraniye osgb üsküdar osgb zeytinburnu osgb