istanbul anadolu yakası osgb – sancaktepe osgb – sancaktepe iş güvenliği

istanbul anadolu yakası osgb firmalarından sancaktepe osgb; İş sağlığı ve iş güvenliği konusunda ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında toplayan Sancaktepe OSGB, işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği alanında kaliteli ve uygun hizmet sunan, tek elden tüm hizmetleri sunmayı hedefleyen bir kuruluştur. Zaman kaybı yaşanmaması adına tüm iş sağlığı ve güvenliği hakkında ki hizmetleri tek elden alabileceğiniz ve sektörün öncüleri arasında yerini almayı hedeflemiş Sancaktepe OSGB, konularında tecrübeli uzman kadrosu ile İSG ile alakalı tüm hizmetleri hızlı bir şekilde vermekte, etik çalışma kültürüne sahip, işletme şartlarına uyumlu ekibi, proaktif İSG uygulamaları, ihtiyaca en kısa ve en uygun çözümleri, ideal süreç yönetimi ve etkin takım çalışma ruhu ile hizmet sunmaktadır.

İşletmelere iş sağlığı ve güvenliği hizmeti vermek amacı ile kurulmuş olan Sancaktepe OSGB, ÇSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünden OSGB lisansı almış sektörün öncü kuruluşlarındandır. OSGB’ler iş sağlığı ve güvenliği konusunda işyerlerine hizmet eden kuruluşlardır. Böylesine önemli bir görevi yerine getirecek kuruluşu doğru tercih etmek çalışanlara ve işyerine gelebilecek tehlike ve riskleri ortadan kaldıracaktır.

Sancaktepe OSGB tüm bu sorumlulukları üstlenerek hizmet sunmayı hedeflemektedir. İş güvenliği konusunda tüm yasal zorunlulukları işletme sınırları içerisinde gerçekleştirerek, sektörde ki işyeri tehlike sınıfına göre A sınıfı iş güvenliği uzmanı, B sınıfı iş güvenliği uzmanı, C sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifika sınıfına sahip iş güvenliği uzmanları çalışanlarınıza meslek hastalılarına ve iş kazalarına karşı gerekli eğitimleri vermektedir.

istanbul anadolu yakası osgb firmalarıNeden istanbul anadolu yakası osgb – Sancaktepe OSGB

Çalışanlarınızın sağlığını koruyarak işinizin sağlıklı sürdürülmesini verimli ve kaliteli bir üretim sürecini elde edebilmek için tek tercihiniz Sancaktepe OSGB olmalıdır. Sağlık ve güvenlik risklerine karşı belirli periyotlarla sağlık tetkikleri, tarama ve muayenelerine tabi tutulması gereklidir. Bu anlamda, Sancaktepe OSGB sağlık birimi işletmelerde çalışan personelin işe giriş muayeneleri ve periyodik sağlık muayenelerini sağlamaktadır. İş yerine uygun iş eğitimleri verebilecek, tecrübeli ve yasal uygulamalara hâkim personellerimiz ile işyerinde yasal zorunlu tutulan eğitimler verilmektedir. Veya zamanı etkin bir şekilde kullanmak adına çalışanlara gerekli eğitimleri uzaktan eğitim ile dilediğiniz yerde ve zamanda vererek iş güvenliği eğitimleri tamamlanabilmektedir. Çağdaş metotlar ile gerçekleştirilen eğitimler, işe yeni başlayanlar ile işe devam eden personellere verilmektedir.

 1. anadolu osgb tuzla
 2. anadolum osgb maltepe
 3. istanbul anadolu yakası osgb
 4. istanbul anadolu yakası osgb iş ilanları
 5. istanbul osgb firmaları listesi
 6. istanbul osgb sağlık raporu
 7. kadıköy osgb sağlık raporu
 8. osgb listesi 2016
 9. başakşehir iş güvenliği uzmanı
 10. istanbul avrupa osgb firmaları
 11. istanbul osgb firmaları listesi
 12. osgb istanbul anadolu yakası
 13. istanbul anadolu yakası osgb firmaları
 14. osgb sağlık raporu
 15. osgb listesi 2017
 16. osgb fiyat listesi
 17. osgb ümraniye
 18. osgb istanbul iş ilanları
 19. osgb istanbul
 20. osgb açılımı
 21. osgb nedir