esenler isg – esenler iş güvenliği – esenler osgb

osgb firmalarından esenler isg (esenler iş güvenliği) işyerlerinde verilen iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin daha fazla çalışana ulaşabilmesi kadar daha etkin ve kaliteli olması noktasında çalışmalarına devam eden Esenler OSGB, işçi, işveren ve işveren vekili adına şirketlere hizmet etmeyi amaç edinmiştir. İşverenin sorumluluğu altında yer alan  iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli görevlendirme, çalışanları arasında belirlenen niteliklere sahip personel bulunmaması durumunda, iş sağlığı ve güvenliği hizmetinin tamamını veya bir kısmını ortak sağlık ve güvenlik birimlerinden hizmet alarak yerine getirebilmektedirler. Fakat belirlenen niteliklere ve gerekli belgeye sahip olması durumunda tehlike sınıfı ve çalışan sayısı dikkate alınarak, bu hizmetin yerine getirilmesini kendisi üstlenebilmektedir. Kanunda ki bu hüküm dâhilinde ayrım gözetmeden tüm işyerlerinin iş sağlığı ve güvenliği hizmetini yerine getirmesi veya dışarıdan alması zorunlu tutulmuştur.

esenler isgEsenler OSGB, standartlara uygun hizmet kalitesi ile iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini işyerlerinize farkındalık yaratarak sunmayı hedeflemiş ve ilgili mevzuat hükmünde işler başarmış bir OSGB firmasıdır. Sürekli iyileştirmeler ile müşteri odaklı çalışanı, dürüstlük ilkesi ve işinde profesyonel ekibi ile işimizde lider olma yolunda, devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak, sunduğumuz hizmette katma değer sağlamak, müşterilerimizin yasal sorumluluklarını üstlenmek, çalışanları eğitimler ile geliştirerek katılımcı, mutlu ve işini severek yapan personeller olmalarını sağlamak, yönetim sistemi ve yasal şartlara uygun çalışmak kalite politikamız olarak benimsediğimiz özelliklerimizdir.

esenler isg nedir, isg firmaları ne yapar?

Çalışanlarınıza işyeri hijyen eğitimi, mesleki eğitimler, ilkyardım eğitimi, yangın eğitimi, iş başı eğitimleri, iş güvenliği eğitimleri, yüksekte çalışma eğitimleri gibi birçok eğitim Esenler OSGB’de sunulmaktadır. Marka olmayı hedeflediğimiz yolumuz da, işyerinize özel çözümler üretmek bizim işimizdir. İşyeri risk analizi yapmak, işyeri ortam ölçümleri, acil durum eylem planı oluşturmak, patlamadan korunma, periyodik kontroller yapmak da İstanbul OSGB firmaları içerisinde sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Yaptığımız işi personel istihdam eden bir yapıda değil, sistem kuran ve kurduğu sistemi işleten bir bakış açısı ile sunmaktayız. Çözüm odaklı personellerimiz ile de, her zaman lider her zaman tercih edilen olma yolunda işimize devam etmekteyiz.

 1. osgb
 2. istanbul osgb listesi
 3. osgb sağlık raporu
 4. osgb istanbul
 5. osgb fiyat listesi
 6. osgb nedir
 7. osgb açılımı
 8. ortak sağlık güvenlik birimi
 9. ortak sağlık güvenlik birimi listesi
 10. ortak sağlık güvenlik birimi sağlık raporu
 11. ortak sağlık güvenlik birimi yönetmeliği
 12. osgb hizmetleri
 13. osgb firmaları
 14. osgb yönetmeliği
 15. osgb listesi 2016
 16. osgb listesi 2017
 17. osgb rehberi
 18. ortak sağlık ve güvenlik birimi nedir
 19. istanbul avrupa osgb
 20. istanbul asya osgb,
 21. istanbul anadolu osgb
 22. osgb istanbul iş ilanları
 23. osgb mevzuat
 24. çsgb yetkili osgb