istanbul osgb – ataşehir osgb hizmeti

istanbul OSGB firmalarından ACAR OSGB Ataşehir ilçesine de hizmet vermektedir. Ortak sağlık ve güvenlik birimi adı verilen ve Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının Kasım 2010 senesinde resmi gazete de yayımladığı iş sağlığı ve güvenliği yasasına göre, iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetleri veren tüm kuruluşlara kısaca OSGB denilmiştir.

Yürürlüğe giren yasada belirlendiği şekilde işyerlerine işyeri hekimi bulundurmak, periyodik sağlık taraması yapmak, mobil sağlık hizmeti sunmak, iş güvenliği kapsamında ise acil durum eylem planı hazırlamak, işyeri risk değerlendirmesi çıkarmak, iş yerinde yangın tatbikatı ve eğitimi yapmak ve işyerine iş güvenliği uzmanı tahsis etmek amacı ile OSGB’ler kurulmuştur.

Yine yasalar çerçevesinde belirlenerek 10 veya daha fazla işçi çalıştıran işyerlerinde işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve sağlık personeli bulundurmak ile sorumlu tutulmuşlardır. Yani kısaca OSGB’ler işçi sağlığı ve güvenliği ile her türlü hizmeti yasalar çerçevesinde veren kuruluşlardır diyebiliriz. İstanbul OSGB şirketleri içerisinde Ataşehir OSGB kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli personeli ile müşterilerine sunacağı aylık çalışma planı ve raporlar ile hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemiştir.

Ataşehir OSGB olarak ne yapıyoruz?

istanbul osgbAtaşehir OSGB’de sunulan hizmetin kalitesi ile işyerinizin farkındalığı aratacak, çalışanlar güvenli bir şekilde çalışacak ve yapılacak iş yeri denetimlerinde eksiksiz ve sağlıklı bir denetlenme yaşanacaktır. Özellikle OSGB hizmeti almak isteyen firmaların OSGB firmasının güvenirliliğine inanmaları çok önemlidir. Bu anlamda güvenilir, işinde uzman,  kendini sürekli yenileyen bir ekip ile çalışmakta olan Ataşehir OSGB olarak her zaman işinin başında bulunan bir ekip ile hizmet sunmaktayız.

Ayrıca, Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde gerekli yazışmalar ve yapılacak denetimlerde başarı ile çıkan ekip çalışmasına önem veren yapımız ile her zaman işimizin arkasında durmaktayız. Gerekli yasal prosedürleri takip ederek ilgili dosyalamaları özenle yapan, yaptığı her işi kayıt altında tutan iş yapma şeklimiz yaptığımız işin arkasında durmamızın bir kanıtı olarak sunulmaktadır. 6331 sayılı iş kanunu bilen çalışma ekibimiz ile, işveren, işveren vekili ve çalışanlar arasında çalışma prensibi oluşturarak güvenlik kültürünü yaygınlaştırmak ve işçi sağlığını ön plana çıkararak bir bağ oluşturmak ta başlıca iş prensibimizdir.

 1. ataşehir iş güvenliği uzmanı
 2. istanbul avrupa osgb firmaları
 3. ataşehir osgb
 4. ataşehir isg
 5. istanbul osgb firmaları listesi
 6. osgb istanbul anadolu yakası
 7. osgb sağlık raporu
 8. osgb listesi 2017
 9. osgb fiyat listesi
 10. osgb ümraniye
 11. osgb istanbul iş ilanları
 12. osgb istanbul
 13. osgb açılımı
 14. osgb nedir