Kıraç OSGB

Kıraç OSGB firmalarından Kıraç İş Güvenliği işyerlerinde verilen iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin daha fazla çalışana ulaşabilmesi kadar daha etkin ve kaliteli olması noktasında çalışmalarına devam eden ACAR OSGB işçi, işveren ve işveren vekili adına şirketlere hizmet etmeyi amaç edinmiştir. İşverenin sorumluluğu altında yer alan  iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli görevlendirme çalışanları arasında belirlenen niteliklere sahip personel bulunmaması durumunda, iş sağlığı ve güvenliği hizmetinin tamamını veya bir kısmını ortak sağlık ve güvenlik birimlerinden hizmet alarak yerine getirebilmektedirler. Fakat belirlenen niteliklere ve gerekli belgeye sahip olması durumunda tehlike sınıfı ve çalışan sayısı dikkate alınarak, bu hizmetin yerine getirilmesini kendisi üstlenebilmektedir. Kanunda ki bu hüküm dâhilinde ayrım gözetmeden tüm işyerlerinin iş sağlığı ve güvenliği hizmetini yerine getirmesi veya dışarıdan alması zorunlu tutulmuştur.

Kıraç İş Güvenliği Uzmanı – İşyeri Hekimi

Kıraç OSGB, standartlara uygun hizmet kalitesi ile iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini işyerlerinize farkındalık yaratarak sunmayı hedeflemiş ve ilgili mevzuat hükmünde işler başarmış bir Esenyurt OSGB firmasıdır. Sürekli iyileştirmeler ile müşteri odaklı çalışanı, dürüstlük ilkesi ve işinde profesyonel ekibi ile işimizde lider olma yolunda, devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak, sunduğumuz hizmette katma değer sağlamak, müşterilerimizin yasal sorumluluklarını üstlenmek, çalışanları eğitimler ile geliştirerek katılımcı, mutlu ve işini severek yapan personeller olmalarını sağlamak, yönetim sistemi ve yasal şartlara uygun çalışmak kalite politikamız olarak benimsediğimiz özelliklerimizdir.

Kıraç Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Çalışanlarınıza işyeri hijyen eğitimi, mesleki eğitimler, ilkyardım eğitimi, yangın eğitimi, iş başı eğitimleri, iş güvenliği eğitimleri, yüksekte çalışma eğitimleri gibi birçok eğitim Esenyurt İş Güvenliği firması olan ACAR OSGB tarafından sunulmaktadır. Marka olmayı hedeflediğimiz yolumuz da, işyerinize özel çözümler üretmek bizim işimizdir. İşyeri risk analizi yapmak, işyeri ortam ölçümleri, acil durum eylem planı, patlamadan korunma, periyodik kontroller yapmak da İstanbul OSGB firmaları içerisinde sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Yaptığımız işi personel istihdam eden bir yapıda değil, sistem kuran ve kurduğu sistemi işleten bir bakış açısı ile sunmaktayız. Çözüm odaklı personellerimiz ile de, her zaman lider her zaman tercih edilen olma yolunda işimize devam etmekteyiz.