Yetki Belgemiz

osgb yetki belgesi

Organizasyon Şemamız

osgb organizasyon şeması

Kurumsal

osgb fiyat listesiACAR Çevre Sağlık Güvenlik A.Ş. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) tarafından yetkilendirilmiş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak; 6331 sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği yasası kapsamında firmalara hizmet verme amacı ile kurulmuştur.

Amacımız İş Güvenliği ve İş Sağlığı kapsamında firmalara her konuda yardımcı olarak, ülkemizde İş Güvenliği Kültürünün oluşmasına katkıda bulunmaktır.

ACAR Çevre Sağlık Güvenlik A.Ş 12 yıllık (2004’den beri) danışmanlık deneyimi ile 4000’den fazla müşteriye danışmanlık hizmeti vermiştir. İş Sağlığı ve İş Güvenliği hizmetlerinde müşterilerine kaliteli ve uygun fiyat vermeyi amaç edinmiştir.

Firmalarımıza İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, Ortam Ölçümü, İlk Yardım Eğitimi, Yangın Eğitimi, Risk Değerlendirme, Acil Durum Eylem Planı, Patlamadan Korunma Dokümanı, OHSAS İş Güvenliği Yönetim Sistemi Danışmanlığı, Yüksekte Çalışma Eğitimi, Mobil Sağlık, Muayene hizmetlerinin hepsini sağlayarak firmalara katma değer oluşturmaktayız.

Ülkemizde İş Sağlığı ve İş Güvenliği kültürünün oluşması dileklerimiz ile saygılar sunarız.

Kalite Politikamız

osgb istanbulYaptığımız her işin ilk seferinde ve sürekli doğru yapılmasını sağlamak. Hizmet kalitemizi sürekli arttırmak.

Yaptığımız tüm çalışmalarda uzmanlık ve samimiyet çerçevesinde güvenilir, insan odaklı ve yasalara uygun davranmak.

İş ahlakını önde tutma ve etik sorumlulukların bilincinde olmak.

Sürekli iyileştirme ve yenilikçi anlayış ile uluslararası platformda İş Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda tüm gelişmeleri yakından takip etmek

İş verimliliğini ve çalışan motivasyonunu yükseltici uygulamaları göz önüne almak.

Yasalar ile iş veren sorumluluğu arasında bir denge oluşturmak

Kurumlarımıza nitelikli ve özverili hizmetler vererek özgün değer ve çözümler üretmek.

Deneyimli danışmanlarımızın ve konusunda uzman ekip arkadaşlarımızın sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmalarını sağlamak, gelişimlerine ve eğitimlerine katkıda bulunmak.

Çalışmalarımıza uzun süreli iş imkanları sağlamak ve şirketin karlılığı nispetinde onların refah seviyelerini arttırmak.

Misyon ve Vizyonumuz

osgb firmaları

Misyonumuz

Sektörlere göre firmalarımıza danışmanlık hizmeti sağlamak. İş Güvenliği ve İş Sağlığı konusunda müşterilerimizi bilinçlendirmek.

Vizyonumuz

Ülkemizde İş sağlığı ve iş güvenliği kültürünün oluşması için yılmadan sürekli çalışmak

Değerlerimiz

  • İnsan Odaklı
  • Yasalara Uyum
  • Uzmanlık
  • Dürüstlük
  • Etik Çalışma
  • Sorumluluk Bilinci
  • Güvenilirlik
  • Katılımcılık
  • Gizlilik
  • Ekip Çalışması

Kariyer

istanbul osgb

Acar Çevre Sağlık Güvenlik A.Ş. olarak, şirketimizin hedeflerine ulaşmasının ve gelişmesinin en önemli unsurunun insan olduğu bilincinden hareketle, insan kaynaklarına yaklaşımımız aşağıda özetlenen ilkelere dayanır.

» Görevin yetkinliğine uygun nitelikte insan seçimini ve görevlendirilmesini gerçekleştirmek,
» Kişilerin oluşturduğu birliktelik gücüne ve “ben” değil “biz” politikasına yönelik çalışma prensibi benimsemek,
» Tüm şirket çalışanlarına yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri ve geliştirebilecekleri çalışma ortamı sağlamak.
» Şirket çalışanlarına şirketin hedefi ve personelin kariyer planına göre şirket içi ve şirket dışı eğitim ve gelişim olanaklarını sağlamak,
» Başarıyı teşvik eden ve ödüllendiren sistemler geliştirmek ve uygulamak,

Yukarıdaki tüm uygulamalarda etik kurallar ve fırsat eşitliğinin istisnasız uygulanmasını sağlamak.
Biz, firmamız olarak çalışanlarımızın başarma azmini , kurumsal gücümüzün sembolü olarak görüyoruz. Eğer bir fark yaratabileceğinize inanıyor ve takımımızın bir parçası olmak istiyorsanız, bize başvurun.

Acar Çevre Sağlık Güvenlik A.Ş. gelişen organizasyon yapısıyla, özellikle iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimine ihtiyaç duymaktadır.

İş başvuru formunu göndermeniz halinde veri tabanımıza kaydedilecek ve uygun bir pozisyonun oluşması halinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Açık Pozisyonlara www.yenibiris.com web sitesinden ulaşabilirsiniz. Şirketimize doğrudan başvuru yapmak için info@acarosgb.com e-posta adresine öz geçmişinizi gönderiniz. Açık Pozisyonlara www.yenibiris.com ve www.sevretcv.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Şirketimize doğrudan başvuru yapmak için info@acarosgb.com e-posta adresine öz geçmişinizi gönderiniz.