Multi Avrupa ve Türkiye’de lider AVM firması OSGB firması olarak ACAR OSGB yi tercih etti

Multi, Avrupa ve Türkiye’de kaliteli alışveriş merkezlerinin lideri İSTANBUL da bulunan alışveriş merkezi “Marmara Forum” ve “Forum İstanbul” markalı alışveriş merkezlerinde. Muti iş güvenliği ve iş sağlığı hizmetlerini ACAR OSGB ye emanet etti.  Alışveriş bünyesinde çalışan Pronet, iss, Master Servis Tesis Yönetim A.Ş.,optimamüh. ve taah. ltd.şti., vardır. Bunun yanı sıra yks tesis yönetim hizmetleri aş.güler peyzaj gıda ve temizlik hizmetleri hayvansal ürünler nakliye ahşap ltdşti. bulunur. Pronet güvenlik dan. hiz. a.ş.multi yön. hiz. ve tic. a.ş. gibi alt taşeronlara da hizmet veren İstanbul ACAR OSGB kurucusu Selçuk Gümüş, alışveriş merkezlerimizi günde 200 binde fazla kişinin ziyaret ettiğini belirtti. Aktif olarak 3500 kişinin çalıştığı kapalı bir ortamdır. Dolayısı ile iş güvenliği ve sağlığı açısından sıfır kaza metodolojisi ile çalıştıklarını belirtti. Alışveriş merkezlerinde gündüz çok kişi uğruyor gece de genelde tadilat olduğu için 7 24 çalışma alanı gibi olduğu söyledi. Multi ACAR OSGB’yi tercih etti.

Multi ACAR OSGB'yi tercih etti

Multi ACAR OSGB’yi tercih etti

Marmara Forum ve İstanbul Forum alışveriş merkezleri için risk değerlendirme çalışmaları, yeni personele sağlık tetkik, muayene ve işe giriş eğitimlerini titizlikle yapılıyor. Ayrıca risk değerlendirme çalışmalarını iş güvenliği eğitimlerinde anlatarak daha işe başlamadan çalışanı bekleyen riskler gözden geçiriliyor. Çalışanın iş kazası risklerini sıfır a indirmeye çalışıyoruz. Özellikle acil durum çıkışlarının ve bunun ile ilgili tatbikatların çok önemli olduğunu, acil durum da tüm alışveriş çalışanları yaptırmalıdır. Alışveriş merkezi müşterilerinin tepkilerini ölçmek için yılda en az bir defa acil durum tatbikatı yapıldığı söylemek isteriz. Multi ACAR OSGB’yi tercih etti .

Multi ACAR OSGB'yi tercih etti

Kısaca Multi

Multi, Avrupa ve Türkiye’de kaliteli alışveriş merkezlerinin lider sahibi, yöneticisi ve (yeniden) geliştiricisidir. İyi gelişmiş, büyümeye odaklıdır. Avrupa perakende platformu Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratma, yönetme ve iyileştirme üzerine yoğunlaşmıştır. Multi şu anda yılda 400 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlayan ve yılda yaklaşık 600 mağaza, restoran ve cazibe merkezi için yaklaşık 4 milyar avro harcayan 130’dan fazla alışveriş merkezi sahibi ya da yönetiyor. Multi, alışveriş merkezi yönetimi, varlık yönetimi, geliştirme ve destek hizmetleri alanlarında 650’den fazla çalışana sahiptir;

Multi ACAR OSGB'yi tercih etti