OSGB Arnavutköy

istanbul osgb firmaları’ndan Arnavutköy OSGB olarak, etkin iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir firmayız. Yasal sorumlulukları sağlamanın yanı sıra iş ortamının sağlıklı ve güvenli olmasını sağlamak, iş güvenliği kültürü oluşturmak, verimliliği arttırmak ve çalışanların işyerine bağlılığını sağlamak adına dinamik bir yapıya sahiptir. Tecrübeli kadrosu ile işverenlerin yasal koruyucusu ve takipçisi olarak iş sağlığı ve güvenliği konusunda kendi yönetim sistemi ile devamlılığı sağlayan bir İstanbul OSGB firmasıyız. Sorun çözen, çözüm odaklı, sürekli kendini yenileyen genç ve dinamik kadromuz ile sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sunmayı hedeflemekteyiz. Sizlerin çözüm ortağı olma yolunda hızla ilerleyen ve büyüyen bir yapıya sahibiz.

Müşterilerimize iş sağlığı ve güvenliği konusunda tüm yükümlülüklerde rehberlik eden Arnavutköy OSGB, iş ortamında sağlıklı ve güvenlikli bir ortam sunmayı hedeflemektedir. İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda danışmanlık hizmeti vermek için kurulan firmamız, iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve sağlık personeli ile imalat, inşaat, gıda, hizmet, madencilik gibi birçok sektörde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Kısa zamanda birçok müşteriye ulaşan firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden sapmadan her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir. Beraber çalıştığımız iş ortaklarımıza,  iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm yükümlülüklerinde rehberlik ederek iş ortamlarında güvenli ve sağlıklı bir ortam hazırlamak da önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Arnavutköy İş Güvenliği

istanbul osgb firmaları’ndan Arnavutköy OSGB firmaları olarak çalışma prensiplerimiz ve ilkelerimiz arasında şunlar yer almaktadır;

  • İş sağlığı ve Güvenliği hizmeti veren bir firma olarak bütün çalışmalarımızı ilgili kanun ve mevzuatlara uygun bir şekilde çalışmak.
  • Sizlere sunacağımız hizmetlerimizi uzman personelimiz ile her zaman teknolojik ve profesyonel hizmet anlayışı ile çalışarak gerçekleştirmek.
  • Entegre Yönetim Sistemini prensip edinip çalışmalarımızda uygulayarak düzeltici, önleyici ve iyileştirici faaliyetleri yapmak.
  • Müşteri  memnuniyetini yasal şartlar çerçevesinde karşılamak ve kalite standartlarına uygun müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Yaptığımız çalışmalar esnasında çevreye verebileceğimiz zararları yok etmeye çalışmak.
  • Yıl boyunca verilen eğitimler ile çalışanların bilgi, yeterlilik ve gelişimine katkı sağlamak.