Sancaktepe OSGB

OSGB kuruluşları, Haziran 2012’den bu yana aktif olarak varlıklarını sürdüren ve Çalışma Bakanlığı tarafından yetkilendirilen Güvenlik birimleri olarak biliniyorlar. Özellikle iş güvenliği ve iş sağlığı bakımından pek çok şirketin tercihi olan bu kuruluşlar, TBMM tarafından tanınmış ve yaptırımları ayrıca onaylanmış kuruluşlardır. Şirketlerin talebi karşılığında, iş güvenliği ve danışmanlık hizmetleri veren Sancaktepe OSGB firmaları, alanında yetkin iş güvenlik uzmanı, sorumlu genel müdürler ve elbette işyeri hekimlerini barındırmak durumundadır. Bunlardan herhangi birinin olmaması, OSGB kurumunun yetkisini elinden almaya yeterli bir sebep olacaktır. İş güvenliği, son yıllarda Avrupa Standartlarına uygun hale getirilmiş olup, hala her yerde etkin olmaması hasebiyle kuruluşları arttırılan ve iş güvenlik uzmanlarının gün geçtikçe çoğalmasının gerekli görüldüğü, bu sebepten de üniversitelerin bölümde yatırım yaptığı bir sektör olarak biliniyor.

Sancaktepe İş Güvenliği

2010 ve 2014 yılları boyunca çalışmalarına devam edilen İş Güvenliği ve İş Sağlığı hakkındaki iştirakler; meyvesini 2014 yılından sonra vermiş ve kendisine yer verilen İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliği’ne uygun olarak çalışmalar gerçekleştirmeye başlamıştır. TBMM tarafından onayı verilen bu kuruluşlarda bu eğitim ve hizmetlerden fatura kesilebildiği gibi; danışmanlık hizmeti de verilebilmektedir. Sancaktepe İş Güvenliği kurumlarının en büyük avantajı elbette şirketin iş güvenliği departmanının tek el altından yönetilmesi olayıdır. OSGB’nin sorumluluğu altında olan iş güvenliği alanı, bundan sonra sizin sorumluluğunuz altında olmayacak ve herhangi bir mahkeme süresince sorumlu, OSGB kuruluşu olacaktır.

Sancaktepe Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Acar OSGB; içerisinde bulunduğu Sancaktepe OSGB kurumlarından biri olarak etkin rolleri bu ilçede sürdürmeye ve iş güvenliği hizmeti vermeye devam etmektedir. Alanında uzman personeller ile birlikte hemen her yıl yüzlerce yeni referansı bulunan ve iş güvenliği danışmanlığı hizmeti veren şirket bünyesinde, işyeri hekimlerinden acil durum eğitmenlerine kadar pek çok personel bulunmaktadır. Siz de iş güvenliği hakkında bir şirketle görüşmek ve danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız; işçilerinizi daha verimli ve istikrarlı bir şekilde çalıştırmak istiyor; riskli alanlarda gerekli önlemleri almak niyetindeyseniz; Sancaktepe Risk Değerlendirme firmalarından Acar OSGB ile görüşebilir ve detayları öğrenebilirsiniz. Uzman ekip, sizin için hazır beklemektedir.