Sarıyer OSGB

Sarıyer OSGB Kurumları, iş güvenliği ve iş sağlığı hakkında hizmet veren, bu hizmetleri dahilinde Çalışma Bakanlığı tarafından yetkilendirilip, para kazanabilen kuruluşlardan ve iş güvenliği sektörünün bel kemiklerindendir. Bu kuruluşlar, şirketlerin iş güvenliğini sağlarken aynı zamanda kısa süre içerisinde riskli alanlarda risk analizi yapıp, olabildiğince önlem alarak; bu alanlardaki riski sıfıra indirgemek konusunda çalışırlar. Kadrosundaki iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve eğitmenleri ile işçilerin daha verimli ve istikrarlı çalışmasını sağlayan Sarıyer OSGB firmaları risk yönetimi konusunda deneyimli ve sorumluluk alan bir ekip olabilmek durumundadır. Aksi durumda, sorumluluğunu yüklendiği şirkette herhangi bir aksilikte, aldığı Bakanlık yetkisini yeniden iade etmek durumunda kalabilir.

Sarıyer İş Güvenliği

2010’dan beri yönetmeliklerle devreye giren ve somut gelişmeler gösteren İş Güvenliği sektörü, günümüzde artık Avrupa standartlarında bir uyum içerisinde çalışmaktadır. Haziran 2012’de TBMM’nin de onayı ile OSGB kuruluşlarının “firma” niteliği kazanması ve bunun 28512 sayılı resmi gazetede yayınlanması; OSGB’lerin resmi bir hüviyet kazanmasına yardımcı olabilmiş en önemli adımlardan bir tanesidir. Günümüzde, hemen her şeyi tek koldan yönetmek isteyen pek çok şirketin tercihi olan OSGB kurumları, iş güvenliği hakkındaki bütün sorumluluğu şirketten alan ve işçilere pek çok öğretimi sağlayan kuruluştur. Aynı zamanda şirketlerin çalışma alanlarındaki risk analizlerini yapmak ve bu risk analizlerinden; riskleri giderecek şekilde yararlanmak, yine Sarıyer İş Güvenliği kuruluşlarında çalışan yetkili personelin işlerinden bir tanesidir.

Sarıyer Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Acar OSGB, Sarıyer OSGB firmalarından bir tanesidir ve uzun yıllardır yaptığı iş güvenliği sektöründeki atılımları, onu lider konumuna taşımaya yetmiştir. Sarıyer OSGB firmaları arasında en etkin pozisyondaki firma olan Acar OSGB, kısa süre içerisinde tarafınıza en doğru danışmanlık hizmetini vermek için var olmuştur. İş Güvenliği alanındaki seminerleri ve eğitimleri ile Acar OSGB’den kısa sürede danışmanlık hizmeti almak ve etkin ekibi ile tanışmak için iletişime geçmeniz yeterli. Yılların tecrübesi ile riskli projelerde iş güvenliği yönetiminizi rahatlıkla kotarabilecek, nitelikli ve deneyimli bir ekibe sahip olan Acar OSGB’de; şirketinizi emin ellere teslim edeceğinizi bilirsiniz. Siz de şirketiniz için iş güvenliği talep ediyorsanız, Acar OSGB’ye bekliyoruz.