Silivri İş Güvenliği

ISO 9001 belge garantili olan Acar OSGB müşterilerine profesyonel hizmet veren Önceliğimiz insan sloganıyla 2013 yılında kurulmuş ve Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı tarafından belgelendirilmiş Silivri İş Güvenliği alanında hizmet veren bir işletmedir. Sadece iş güvenliği alanında değil pek çok alanda hizmet sunmaktadır.

Belli bir sayı üzerinde çalışanı olan her işyerinin iş yeri hekimi bulundurması gerekmektedir. Ancak bulundurulacak hekimin iş sağlığı ve güvenliği alanında  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş işyeri hekimliği belgesine sahip olması gerekmektedir. İşyeri hekiminin çalışanların karşılaşabileceği meslek hastalıklarına karşı korunması için bilgiler paylaşması, bunun yanında işe başlarken ve iş sürecince rutin kontroller yapması gereklidir. Silivri OSGB firmamız işyerleri için gerekli olan belgelere sahip Silivri  İşyeri Hekimi bulmak konusunda da firmalara yardımcı olmaktadır. İş yeri hekiminin iş Sağlığı ve Güvenliği hususunda, İş Güvenliği Uzmanı ile birlikte koordineli bir çalışma yürütmesi önemlidir.

Silivri İş Güvenliği Uzmanı – İşyeri Hekimi

Yasa ve yönetmeliklerin zorunlu kıldığı tüm işlemlerde profesyonel hizmet anlayışıyla hareket eden Acar OSGB İş sağlığı ve güvenliği konusunda işyerlerine belge, doküman basılı kaynaklar ve görsel kaynaklar sunarak kalıcı destek sunmaktadır. Acar OSGB, zorunlu olan eğitimlerin verilmesi ve analizlerin yapılması konusunda da destek hizmetler sunmaktadır. Firmamız işyerleri adına risk analizlerini yaparak risk değerlendirme raporlarının hazırlanmasında hizmet sunmaktadır. Hazırlanan raporlar ile işyerinde ortaya çıkabilecek tüm risklere karşı tedbirlerin alınmasında işverenlere yol gösterici olunmaktadır. Firmamız yangın eğitimi, ilk yardım eğitimi ve çevre danışmanlığı, tehlikeli madde güvenliği danışmanlığı işlemlerinde de işverenlere uzman kadrosu ile hizmet sunmaktadır.

Silivri OSGB

Acar OSGB 6331 sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yasasına uygun olarak faaliyette bulunmaktadır. Silivri İş Güvenliği kapsamında firmalara hizmet sunarken Silivri OSGB OHSAS 18001 çalışanların emniyetli ve sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olmaları için önemli bir yönetim sistemine uygun işlem yapmaktadır. İş Güvenliği ve eğitimler dışında vermiş olduğumuz diğer hizmetler; İşyeri Hekimi, Sağlık Taraması, Risk Değerlendirme,  Acil durum Eylem Planı , Patlamadan korunma,  İşyeri Ortam Ölçümleri, Periyodik Kontroller, Silivri çevre danışmanlığı gibi konularda uzman ekibiyle işyerlerine hizmet sunmaktadır.