TÜV Rheinland Türkiye , Acar Osgb ile çalışıyor

TÜV Rheinland Türkiye İş Sağlığı ( İşyeri Hekimliği) ve İş Güvenliği ( İş Güvenliği Uzmanı) hizmeti için ACAR OSGB ile 3 yıldır çalışıyor. TÜV RheinlandNace kodu olarak tehlikeli sınıfa girdiği için İşyeri hekimi kişi başı 10 dk dır. İş Güvenliği Uzmanı kişi başı 20 dk hesaplanarak ayda ortalama 20 saat hizmet verilmekte. Özellikle laboratuvar kapsamında değerlendirdiğimiz TÜV Rheinland .  Laboratuvarda kullanılan kişisel koruyucu ekipmanlar konusunda oldukça hassas olmamız gerektiğini söyleyen; ACAR OSGB kurucusu A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Selçuk Gümüş, TÜV Rheinland ile 3 senedir çalışıyoruz. Gerek uzman gerekse hekiminizden ve genel olarak hizmetimizden çok memnun olduklarını belirttiler. Ayrıca OSGB miz İstanbul da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından denetlendiğini ve yüz (100) aldığımızı belirtmek isterim. ACAR OSGB olarak her zaman sektöre özgü çalışmalar yaparak firmalara iş güvenliği ve iş sağlığı kapsamında doğru hizmet vermeyi amaçlamaktayız. TÜV Rheinland Türkiye , Acar Osgb ile çalışıyor .

TÜV Rheinland Türkiye , Acar Osgb ile çalışıyor

TÜV Rheinland Türkiye ne iş yapar ?

Kısaca TÜV Rheinland Türkiye  TÜV Rheinland, 1999 yılından bu yana, endüstriyel denetleme ve sertifikasyon servislerinin global bir sağlayıcıdır.TÜV Rheinland Grubunun% 100 bağlı şirketi olan Türkiye’de tesislerini sürdürmüştür. 140 yılı aşkın bir süredir köklü bir geçmişe sahip olan 65 ülkede faaliyet gösteren bir Alman sermayeli şirket olan TÜV Rheinland, Ürün Güvenliği Testleri ve Sertifikasyonu olmak üzere birçok alanda en iyi ve en yüksek kalite standartlarıyla hizmet vermek için çalışmaktadır.  Sistem Belgelendirme, Endüstriyel Hizmetler, Eğitim ve Danışmanlık.

Tüm dünyada “TÜV Rheinland” markası, Almanya ve Avrupa’daki en önemli sanayi bölgelerindedir. Ren Bölgesi’nde elde edilen 140 yılı aşkın tecrübeyle kalitenin bir işareti haline geldi. TÜV Rheinland Türkiye, bu değerli tecrübeyi yüzyıllar boyu Türk Piyasası ile bir araya getirerek birleştiriyor. Müşterilerinin bu avantajından yararlanmasına izin veriyor. TÜV Rheinland Türkiye , Acar Osgb ile çalışıyor . İstanbul’daki en kolay erişilebilir yerlerden biri olan Kozyatağı’ndaki konumu, Müşterileri daha verimli kullanır. TÜV Rheinland, gerek İstanbul’daki iyi donanımlı laboratuvarları, gerekse dünyanın dört bir yanındaki yerleri sayesinde, müşteri taleplerini küresel iş ortağınız olarak en üst düzeyde karşılamak için özveri ile çalışmaktadır.