Tuzla İş Güvenliği

Acar OSGB 2013 Yılında kurulmuştur. Kendine önceliğimiz insan sloganını ilke edinmiş olup, bu çerçevede Tuzla İş Güvenliği hizmeti sunmaktadır. ISO 9001 Kalite Standartları belgesine sahiptir. Tuzla İş güvenliği, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan bir Tuzla OSGB işletmedir.

İş güvenliği alanının yanı sıra Tuzla işyeri hekimi temini işlemlerinde de hizmet bekleyen işyerlerine yardımcı olmaktadır. İş Sağlığı ve Güvenliği yasası gereğince belirli bir sayının üzerinde personeli olan tüm işyerlerinin işyeri hekimi ve sağlık personeli görevlendirmesi zorunludur. Yasalarla iş yeri hekiminin bir zorunluluk olmasının sebebi karşılaşılacak olası durumlara direk müdahale edebilmek ve önlem almak adına işyerlerinde alınması gereken sağlık tedbirleridir. İlk yardım ve acil müdahalelerinin gerçekleştirilebilmesi için ayrıca ilk yardım eğitim hizmeti de sunulmaktadır. Tuzla yangın eğitimi ve yüksekte çalışma eğitimi de diğer önemli eğitim alanlarındandır.

Tuzla OSGB

Acar OSGB iş güvenliği işlemleri kapsamında işyerleri için gerekli olan belge ve dokümanları da hazırlamaktadır. Tuzla patlamadan korunma dokümanı hazırlanması konusunda başarılı çalışmalar ortaya çıkarmakta ve gerekli işlemleri eksiksiz yerine getirmektedir. Ayrıca sunulan hizmetler arasında risk değerlendirmesi yaparak gerekli olan işlemleri başlatmak da vardır. Bu hizmetlerin yanı sıra acil eylem planları hazırlama desteği de sunmaktadır ve gerekli olan tatbikatları yapmaktadır.

Tuzla İş Güvenliği Uzmanı – İşyeri Hekimi

Tuzla İş güvenliği  ve eğitim hizmetleri dışında işyerlerine danışmanlık hizmetleri de sunan firma tüm işlemlerini yürütürken iso 45001 standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktadır. OHSAS 18001 olarak adlandırılan standart ise işyerlerinde çalışmakta olan çalışanların sağlık ve güvenliğini olumsuzluk oluşturacak durumların periyodik olarak kontrol edilmesi ve kontrol altında tutulmasını sağlanmasıdır.

İşinde uzman gerekli olan tüm belgelere sahip firmamız kaliteli danışmanlık hizmeti sunarak çevre danışmanlığı ve tehlikeli madde güvenliği danışmanlığı hizmeti de vermektedir. Tehlike arz eden her durum için tedbir almak işverenin sorumluluğundadır. Yasalar gereğince alması gereken tüm tedbirler işverence alınmalıdır. Önceliği insan olan firmamız bu doğrultuda uzman eğitimciler ile çalışmakta ve hizmet alan firmalara maksimum destek sağlamaktadır. Alınan bu destek hizmetleri sayesinde kanuni olarak tabi olduğu  yükümlülükleri yerine eksiksiz  getirilmiş olunmaktadır.