Ümraniye İş Güvenliği

İş güvenliği artık herkesin bildiği bir tabirdir. Bunun en önemli sebebi gelişen teknoloji ceplerimize giren internet bağlantılı telefonlar ve çok sayıdaki televizyon kanallarının varlığıdır. Bu iletişim araçları sayesinde kazalardan haberdar olunması halkın bilinçlenmesine ve bu konu hakkında yasal düzenlemelerin uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Ümraniye İş güvenliği ümraniye OSGB olarakta bilinmektedir.

Acar OSGB İş sağlığı ve iş güvenliği alanında çalışmak üzere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen yetki belgelerine sahip profesyonel kadrosu ile  az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli iş yerlerine hizmet sunacak A Sınıfı iş güvenliği uzmanı, B Sınıfı iş güvenliği uzmanı ve C Sınıfı iş güvenliği uzmanları ile firmalara Ümraniye İş Güvenliği hizmeti sunmaktadır. Acar OSGB  “Önceliğimiz insan” sloganıyla hareket eden ve 2013 yılında kurulan bir firmadır ISO 9001 belge garantilidir.

Ümraniye İş Güvenliği Uzmanı – İşyeri Hekimi

İş güvenliği yanında patlamaların önlenmesi ve patlamadan korunmak amacıyla gereken bilgilerinin yer aldığı patlamadan korunma dokümanı hazırlanması konusunda da yardımcı olmaktadır. Ümraniye Risk Değerlendirme zarar verme ihtimali olan her türlü olayın önceden tespit edilmesidir. Bu tespitler sonrasında alınacak önlemlerin belirlenmesi gerekmektedir. Her açıdan ele alınması gereken risk değerlendirme işlemleri sırasında Acar OSGB, Ohsas 18001 İş Sağlığı ve Yönetim Sistemine uygun olarak hizmet sunarak işyerlerine profesyonel hizmet sunmaktadır.

Eğitim hizmetleri konusunda da işyerlerine yangın eğitimi ve ilk yardım eğitimi de verilmektedir. Profesyonel kadrosu ile firmalara Ümraniye Acil Durum Eylem Planı, Çevre Danışmanlığı, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı konularında da yol gösterici olmaktadır.

Ümraniye OSGB

İnsanların daha insanca muamele görmesi çok önemlidir. Kişilerin yaşam kaygısı nedeniyle her şeye razı gelmesi işverenlerce kesinlikle kullanılmamalıdır. Hem kanunlara aykırıdır hem de insanlık adına doğru değildir. Bu nedenle iş sağlığı ve iş güvenliği konularında işverenlerin üzerlerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirmesi ve kanunlara uygun hareket etmesi gerekmektedir. Tüm tedbirlerin alınmasına rağmen yine de önlenemeyen iş kazalarının oluşmasına karşı muhakkak Ümraniye İş hekimi hizmeti alınmalıdır. Acar OSGB iş hekimi konusunda da hizmet sunmaktadır. Profesyonel ekibi ile sunduğu hizmetlerde insanı planda tutmaktadır.

iş güvenliği cezaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Tehlike sınıfı öğrenme için tıklayınız…