Adalar İş Güvenliği

Önceliğimiz insan sloganı ile yola çıkan Acar OSGB 6331 sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yasası kapsamında 2013 yılında kurulmuştur. Adalar İş Güvenliği konusunda firmalara hizmet vermekle birlikte ISO 9001 Kalite Standartları belgesine sahip profesyonel hizmetler sunan bir işletmedir.

Adalar İş Güvenliği Uzmanı

Sadece iş güvenliği alanında değil aynı zamanda İş Sağlığı ve Güvenliği yasasının ilgili maddeleri gereği Adalar İşyeri Hekimi temininde de destek sağlamaktadır. Alınacak bütün tedbirlere rağmen olası iş kazalarında müdahale edebilmek için uygun vasıflara sahip hekim bulundurma zorunluluğu yasa ile de sabitlenmiştir.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı bir işletme olarak Adalar OSGB (Ortak Sağlık ve güvenlik Birimi) olarak birçok eğitim hizmetlerinde de maksimum destek amacı ile faaliyet göstermektedir. Adalar Yangın Eğitimi ile Adalar ilkyardım eğitimi de bu eğitim çeşitlerinden bir kaçıdır.

Adalar OSGB

İş sağlığı ve güvenliği konusunda işletmelere sunduğu doküman ve basılı kaynaklarla kalıcı destek sunan Acar OSGB, Adalar Risk Değerlendirme gereksinimlerinde de yanınızda olacaktır. Çalışmakta olduğu işletmelere üst düzey danışmanlık hizmeti de sunan firmamız, profesyonel kadrosu ile Adalar periyodik kontrol ve Adalar tehlikeli madde güvenliği danışmanlığı da vermektedir.

İşyerlerinde çalışan personelin sağlıklarının ve güvenliklerinin olumsuz yönde etkilenmelerini en aza indirmek için belirli aralıklar ile kontrol edilme standardına uygun yani Adalar OHSAS 18001 standartlarında hizmet vermekteyiz.

İşletmelerin oluşturmakla yükümlü olduğu Adalar Acil Eylem Planı oluşturulma desteği yanında birçok işletmenin özellikle hassasiyet göstermesi gereken patlamalara karşı korunma konusunda bilgilendirmeyi de yapan işletmemiz bu konuda Adalar patlamadan koruma dokümanı ile üst düzey katkı sağlamaktayız.

Son dönemlerde en çok değer gören eğitimlerden birisi de inşaatlar başta olmak üzere yüksek ortamlarda çalışanların güvenliğinin sağlanması. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı da bu konuda son zamanlarda birçok yönetmelik çıkarmakta, bu sebeple de Adalar yüksekte çalışma eğitimi daha da ayrı bir önem arz etmektedir.

Bu doğrultuda da firmamız uzman eğitimcilerinden maksimum destek alabilir, sonuç olarak da kanuni yükümlülükleri yerine getirmiş olursunuz.