Çatalca İş Güvenliği

Çalışırken kendini güvende hissetmek ve kaza başına gelmesinden mutlaka her çalışan korkmaktadır. İnşaatlarda, maden ocaklarında, tersanelerde ve bunun gibi kaza oluşma olasılığı çok yüksek olan yerlerde iş güvenliği büyük önem taşımaktadır. Hiçbir iş yeri sahibi çalışanının başına bir kaza gelmesini asla istemez. Bunun için de çeşitli yollara başvururlar. Çatalca İş Güvenliği bu konuda bütün özel ve kamu kuruluşlarının daima yanındadır. 2013 yılında iş güvenliği konusunda hizmet vermekle başlayan ve uzman ile kaliteli ekibi sayesinde daha da geniş faaliyet göstermeyi başaran bu firma İstanbul’un çeşitli yerlerinde her daim yanı başınızdadır.

Çatalca İş Güvenliği Uzmanı – İşyeri Hekimi

2012 yılında yeni bir kanunun ortaya çıkması ile her kuruluş çalışanlarının riskini en aza indirmek için mutlaka bir iş yeri hekimine sahip olması şartı ortaya koymuştur. Bu sayede çalışanların başlarına bir şey geldiğinde Çatalca İşyeri Hekiminde kolay bir şekilde hizmet alınmaktadır. Tabi iş yeri hekimi sayede kaza ya da başka bir olay olduğunda hizmet vermemeli. Çalışanların sağlığına önem veren ve onları herhangi bir meslek hastalığı karşısında bir an önce çözüm yoluna gitmek için de Çatalca Periyodik Kontrol yapmaktadır.

Çatalca OSGB

Bazı olaylarda da kendinizin bir an önce müdahale etmeniz gereken durumlarda da sizlere iyi bir eğitim programı vermektedir. Örneğin; iş yerinizde ufak ya da büyük çapta bir yangın ortaya çıktığında itfaiye gelene kadar sizin yapmanız gerekenleri Çatalca yangın eğitimi sayesinde öğrenir ve belki de bir hayat kurtarmış olursunuz. Yine Çatalca ilk yardım eğitimi sayesinde de ani müdahale ile kişiyi hayata döndürebilir ya da daha kötü bir yara açılmasını engellemiş olursunuz. Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanlığından onaylı faaliyetleri sadece bununla sınırlı değildir. İnşaat gibi yüksek yerlerde çalışan kişileri bilgilendirmek amacıyla yüksekten çalışma eğitimi vermektedir. Bu sayede iş yerinde kaza riskini en aza indirmiş olur. Yine bunun yanında çevre danışmanlığı, acil durum eylem planı, risk değerlendirme, patlamadan korunma dokümanı gibi farklı alanlarda da çalışmalarına devam etmektedir. Bununla birlikte Çatalca OSGB  Ohsas 18001 standartlarına uygun hizmet vermektedir. Çatalca OSGB en iyi osgb firmalarındandır