Kadıköy İş Güvenliği

Acar OSGB firmamız iş sağlığı ve iş güvenliği alanında çalışan bir işletmedir.  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen yetki belgesini almıştır. Önceliğimiz insan sloganıyla çalışmalarını yürütmektedirler. Kadıköy İş güvenliği hayat kurtarır bu prensibiyle hareket etmektedirler.  ISO 9001 Kalite belgesine sahip bir firmadır. Kadıköy OSGB iş güvenliği ve iş sağlığı alanında işyerlerine kaliteli hizmet vermektedir.

Yasa gereğince işyerlerinin Kadıköy İş Güvenliği konusunda pek çok yükümlülüğü bulunmaktadır. Bu işlemleri yaparken işyerlerinin desteğe ihtiyacı olmaktadır. OSGB firmaları bu konuda işletmelere hizmetler sunmaktadır. Böylelikle tüm işlemler eksiksiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Sunulan hizmetler arasında Kadıköy İşyeri Hekimi temini konusu da bulunmaktadır. İşyeri hekimlerinin bazı belgelere sahip olması lazımdır. Bu belgelere sahip işyeri hekimi sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. İşyeri hekimi acil durumlara müdahale etmek ve işyerinde çalışan personelleri sağlık konusunda bilinçlendirmek için gereklidir.

Kadıköy OSGB

İşyerlerinde alınacak basit önlemler pek çok tatsız durumun önlenmesini sağlamaktadır. Tedbir hayat kurtarmaktadır. Bu nedenle çalışanların bilinçlenmesi önemlidir. Bu da ancak eğitim ile söz konusudur. Profesyonel Eğitim hizmeti de sunan firmamız İlk yardım Eğitimi, yangın eğitimi ve  yüksekte çalışma eğitimi hizmeti de vermektedir. Eğitimlerde pek çok öğrenme taktiği kullanılmaktadır. Sözlü eğitimlerin yanı sıra görsel eğitim tekniklerinde yararlanılmaktadır. Eğitimler sonrasında öğrenmeyi test etmek amacıyla tatbikatlarda yapılmaktadır. Ayrıca hazırlanan evraklar ve verilen eğitimler konusunda eğitim dokümanları bir takip sistemi içinde arşivlenerek işyerlerine sunulmaktadır. Bu da iş yerleri için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kadıköy İş Güvenliği Uzmanı – İşyeri Hekimi

Sunulan hizmetlerde standartlardan ödün verilmemektedir. Acar OSGB işyerlerine hizmet sunarken ISO 9001 çerçevesinde ve Ohsas 18001 standartları çerçevesinde işlemlerini yürütmektedir. İş güvenliği işlemleri tamamlandıktan sonra Kadıköy periyodik kontrol işlemleri de firmamızca yapılmaktadır. Böylelikle risklerin önüne geçilmiş olunmaktadır. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra işyerlerinde hazırlanması zorunlu belgelerden olan Kadıköy risk değerlendirme raporu ve acil durum eylem planının hazırlanmasında işyerlerinin yanında bulunulmaktadır. Bu hizmet anlayışıyla işyerlerinin yapması gereken tüm işlemler tek elden ve sorunsuzca halledilmektedir.  İşverenlere firmamız tarafından raporla hizmeti de sunulduğundan işverenlerin konulara aşina olması sağlanmaktadır.