Kadıköy OSGB

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi yahut kısaltması ile Kadıköy OSGB kurumları, kanunname ile bakanlık yetkisi tahsis edilmiş kuruluşlar olarak bilinmekte ve riskli iş alanlarında aldıkları eğitim sayesinde koruma, risk yönetimi ve riski minimize etme hizmeti verebilen ticari kuruluşlardandır. OSGB kurumlarının amacı, iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda olabildiğince nitelikli bir hizmet vererek, işçilerin karşılaşacağı kötü durumları; işçilerin ölümlerini engellemek, riskli bölgelerde risk analizi yaparak bu risklerin nasıl giderilebileceğini araştırmak, bunun yanında müşterilerinin olumlu yahut olumsuz tüm taleplerini kısa sürede karşılamak olarak biliniyor.

Pek çok OSGB kurumu içerisinde bir adet hekim, bir adet iş güvenliği uzmanı ve bir adet sorumlu müdür bulunmasına rağmen, bu büyük OSGB kurumlarında, örneğin Kadıköy OSGB firmalarında daha yüksek sayılara çıkabiliyor. Haziran 2012 tarihinde TBMM tarafından onaylanan İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliği gereğince; OSGB’lerin tanınması ile yapılan bu çalışmalar, yönetmelik akabinde bakanlık yetkisi altındadır.

Kadıköy İş Güvenliği

Kadıköy OSGB firması ile çalışmanın en büyük avantajı elbette şirketinizde ayrı bir departman açmanın gerekli görülmemesi olayıdır. Bir işyeri hekimi, bir iş güvenliği uzmanı çalıştırmak yerine kısa süre içerisinde Acar OSGB firması ile anlaşarak bu ihtiyaçlarınızı tamamı ile giderebilir ve sorumluluğu onlara devredebilirsiniz. OSGB kurumları, iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda çalışmalarını gerçekleştirip, işçilerinizin daha güvenli ve daha verimli bir ortamda; daha istikrarlı çalışmalarını, mutlu olmalarını kısa süre içerisinde sağlamakla yükümlüdür.

Kadıköy Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Acar OSGB de, Kadıköy İş Güvenliği firmalarından bir tanesi olarak uzun süreli deneyimi ile bu işi kotarmaya hazır bir firma olarak biliniyor. 12 Yıllık iş güvenliği tecrübesi ile sizlere oldukça uygun niteliklerle danışmanlık verebilecek, özel bir ekibi bulunan Acar OSGB, Kadıköy OSGB firmalarının en eskilerinden bir tanesi. Yangın durumunda yapılması gerekenler, ilk yardım, acil durum eğitimi gibi pek çok eğitimin verildiği firmada aynı zamanda iş güvenliğine ve OSGB’ye dair pek çok uzman isim de mevcuttur. Alanındaki en iyi firmalardan bir tanesi olan Acar OSGB ile, her sektörden firmanızın ihtiyacı minvalindeki iş güvenliği raporları ile, riskinizi minimize edebilir; rahat bir nefes alabilirsiniz.