Kağıthane İş Güvenliği

İş güvenliği önemli bir kavramdır. Çünkü direk insan hayatıyla alakalıdır. İş güvenlik tedbirleri alınmadığında sonuçlar kötü olabilmektedir. Bu nedenle işyerlerinin uyması gereken iş güvenliği ve iş sağlığı hususları önem arz etmektedir. İş yerlerinin yasa gereğince uyması gereken yükümlülükler vardır. Bu yükümlülüklerin bazıları direk firmalar tarafından da yapıla bilinmektedir. Ancak profesyonel Kağıthane OSGB  firmaları aracılığı ile Kağıthane iş güvenliği firmalarından ACAR OSGB sağlayabilmektedir.

Acar OSGB Kağıthane İş Güvenliği alanında  hizmet vermek üzere 2013 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden beri  önceliğimiz insan sloganıyla işlemlerini sürmüştür. İş güvenliği alanında  uzman kadrosuyla kaliteli hizmetler ortaya koyulmaktadır. Pek çok konuda hizmet sunan firmamız işyerlerine Kağıthane işyeri hekimi tahsisi konusunda da yardımcı olmaktadır. İşyeri hekimi bulundurmak kanunen zorunludur. Oluşabilecek ani durumlara acil müdahalenin sağlanmasının yanı sıra çalışanlara meslek hastalıkları ve sağlık konusunda bilgiler aktarmaktadır. Kazaların önlenmesinin sağlanması için eğitimler önemlidir.  Firmamız tarafından eğitim hizmeti de sunulmaktadır. Bu hizmetler Kağıthane  yangın eğitimi ve Kağıthane  ilk yardım eğitimidir. Bu eğitimler oluşabilecek olumsuz durumlarda hayat kurtaracaktır. Bilinçli çalışanlar bir yangın yada bir olay durumunda kaos ortamının oluşmasına neden olmayacaktır. Çünkü ilgili eğitimler sırasında yapılan tatbikatlar ile kişilerin nasıl davranması gerektiği öğretilmektedir.

Kağıthane İş Güvenliği Uzmanı – İşyeri Hekimi

Yüksekte çalışan personellerin de alması gereken özel bir eğitim bulunmaktadır.  Yüksekte çalışma eğitimi ile kişilerin alması gereken tedbirler öğretilmektedir. Bu durumda da kazaların olması önlenmektedir. Kağıthane  OSGB pek çok konuda işyerlerinin yanındadır. Özellikle patlayıcı madde ile çalışan veya bir durumda patlama riski oluşturabilecek işyerleri için risk analizleri yapılarak  patlamadan korunma dokümanı firmamızca hazırlanmaktadır. Bunlarında dışında yasalar gereğince hazırlanması gereken belge ve dokümanlar da firmamızca sağlanmaktadır.

Kağıthane OSGB

Bu hizmetlerin yanında Acar OSGB firmamız danışmanlık konusunda da işyerlerinin yanındadır.  İşyeri için verilen  diğer hizmetler arasında  risk değerlendirmesi, acil durum eylem planları,  çevre danışmanlığı ve  tehlikeli madde ve güvenlik danışmanlıkları da vardır. Tüm işlemlerini yaparken kaliteden ödün verilmemektedir. Ayrıca Ohsas 18001 standartlarına uygundur.  Bu standart iş güvenliği üzerine kurulu bir yönetim sistemidir.