Beylikdüzü İş Güvenliği

İstanbul’un yükselen yıldızı olarak görülen Beylikdüzü bölgesinde birçok işletme kendisine yer ararken özellikle yapılanma çerçevesinde birçok istihdam bu bölgeye kaymış durumunda. Ancak bilinen bir gerçek var ki artık iş güvenliğini yeteri düzeyde sağlayamayan işletmeler yeterli çalışma izinlerini de alamıyor. Bu durumda da elli kişinin üzerinde çalışanı olan firmalar hem yasal düzenlemeler nedeniyle hem de iş güvenliğine gösterilen önem nedeniyle iş güvenliği birimleri oluşturmaktadır. Peki, Beylikdüzü İş Güvenliği için ne tür destekler işletme dışından elde edilebilir.

Bir iş sağlığı ve güvenliği departmanının oluşturulabilmesi için bünyede bir işyeri hekimi ile iş güvenliği uzmanı bulundurmak zorunludur. Ya da diğer bir alternatif ise Beylikdüzü OSGB firmalarından destek almak icap ederi OSGB yani ortak sağlık ve güvenlik birimi işletmelerin dışında oluşan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı firmalardır. Bünyelerinde hem Beylikdüzü İşyeri Hekimi hem de iş güvenliği uzmanı barındıran bu firmalar farklı alanlarda kanunen gerekli hizmetlerin tamamını ya da bir kısmını iş güvenliği birimi oluşturan firmaya verebilirler.

Beylikdüzü İş Güvenliği Uzmanı – İşyeri Hekimi

OSGB firmaları eğitim ve danışmanlık hizmeti de sağlamak üzere uzman personellerden oluşmalıdır. Beylikdüzü ilk yardım eğitimi, Beylikdüzü yüksekte çalışma eğitimi ve Beylikdüzü yangın eğitimi konularında destek veren bir firma aynı zamanda periyodik kontrol de sağlayabilmelidir.

Ayrıca kanun gereği oluşturulması gereken acil durum eylem planı oluşturma, çevre danışmanlığı ve Ohsas 18001 standartlarını sağlayan firmalar işletmelere de maksimum destek verecektir.

Beylikdüzü OSGB

Bu kapsamlar dan bakılınca da karşımıza Acar OSGB çıkıyor. Firma 2013 yılında kurulmuş ve kurulduğu ilk günden itibaren profesyonel kadrosu ile iş sağlığı ve güvenliği konusunda sivrilmeye başlamıştır. OSGB firması olarak ISO 9001 standartlarını sağlayan işletme işyeri hekimi temininden sağlık taramasında, risk değerlendirmesinden yüksekte güvenli çalışmaya kadar birçok konuda destek vermektedir.

Beylikdüzü Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı sağlayan firma çalışmakta olduğu işletmelere sunduğu Beylikdüzü patlamadan korunma dokümanı ile de farklı bir çalışma anlayışı sağlamaktadır.

Beylikdüzü OSGB fiyat hesaplama ile hemen fiyat teklifi alabilirsiniz bu sayede iş güvenliği para cezaları 2019 tutarlarından ceza ödemezsiniz.